Top Comedy
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Lost and Found in Armenia | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 2. | We're the Millers | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Grown Ups 2 | 3.5/4 | 1.9/4 | |
| 4. | Ted | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | The Dictator | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 6. | The Hangover | 4.0/4 | 3.0/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Lost and Found in Armenia | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 2. | We're the Millers | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Grown Ups 2 | 3.5/4 | 1.9/4 | |
| 4. | Ted | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | The Dictator | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 6. | The Hangover | 4.0/4 | 3.0/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |