Funniest comedies of 2012
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 21 Jump Street | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | The Dictator | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 3. | Madagascar 3: Europe's Most Wanted | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Seven Psychopaths | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 5. | The Pirates! Band of Misfits | 3.0/4 | 2.6/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 21 Jump Street | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | The Dictator | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 3. | Madagascar 3: Europe's Most Wanted | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Seven Psychopaths | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 5. | The Pirates! Band of Misfits | 3.0/4 | 2.6/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |