Best of the 70's
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | A Clockwork Orange | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Chinatown | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Aguirre, Wrath of God ( Aguirre, der Zorn Gottes ) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Being There | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Annie Hall | 4.0/4 | 3.1/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | A Clockwork Orange | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Chinatown | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Aguirre, Wrath of God ( Aguirre, der Zorn Gottes ) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Being There | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Annie Hall | 4.0/4 | 3.1/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |