Top Movie List by Toadie

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Lord of the Rings: The Two Towers 4.0/4 3.3/4
2. Lord of the Rings: The Return of the King 4.0/4 3.4/4
3. Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 4.0/4 3.3/4
4. Solomon Kane 4.0/4 2.5/4
5. Star Trek 4.0/4 3.1/4
6. How to Train Your Dragon (2010) 4.0/4 3.2/4
7. Thor 2.5/4 2.9/4
8. The Princess Bride 4.0/4 3.2/4
9. Willy Wonka & the Chocolate Factory 4.0/4 3.1/4
10. The Hobbit: An Unexpected Journey 4.0/4 3.0/4
11. Conan the Barbarian (1982) 4.0/4 2.7/4
12. Ladyhawke 4.0/4 2.8/4
13. Michael (1996) 4.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name