Top Action
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Matrix | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | Raiders of the Lost Ark | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | Lord of the Rings: The Return of the King | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 5. | Jurassic Park | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 6. | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 7. | Spider-Man | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 8. | Lord of the Rings: The Two Towers | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 9. | Spider-Man 2 | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 10. | Spider-Man 3 | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 11. | American History X | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 12. | The Princess Bride | 4.0/4 | 3.2/4 |
Recent Comments
Super Kev - wrote on 08/30/07 at 05:54 PM CT
Top Action List comment
Yeah, i HAVE to agree on this one! Course Imma Matrix nut too!




