Top Movie List by Sean

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Frankenhooker 4.0/4 2.1/4
2. Killer Klowns from Outer Space 4.0/4 2.0/4
3. Hot Tub Time Machine 3.5/4 2.6/4
4. House of Sand and Fog 4.0/4 2.8/4
5. Whale Rider 4.0/4 3.0/4
6. The Philadelphia Experiment 4.0/4 2.4/4
7. The Falcon and the Snowman 4.0/4 2.7/4
8. Evil Dead 2 4.0/4 3.1/4
9. The Last of the Mohicans (1992) 4.0/4 3.0/4
10. Dead Alive ( Braindead ) 4.0/4 2.8/4
11. Re-Animator 4.0/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name