Top Movie List by Thomas

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Paranormal Activity 4.0/4 2.5/4
2. A Haunted House (2013) 4.0/4 2.2/4
3. Underworld (2003) 4.0/4 2.8/4
4. The Cabin in the Woods N/A 2.9/4
5. The Mist 4.0/4 2.7/4
6. Prometheus (2012) 4.0/4 2.8/4
7. Pitch Black 4.0/4 2.8/4
8. Orphan 4.0/4 2.8/4
9. Creepshow 4.0/4 2.8/4
10. Stephen King's It 4.0/4 2.8/4
11. Ju-On: The Grudge 2.5/4 2.8/4
12. 30 Days of Night 4.0/4 2.6/4
13. Drag Me to Hell 4.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name