Top Movie List by Shounak Reza

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Scoop 3.0/4 2.4/4
2. Let Me In 3.5/4 2.9/4
3. Snow White and the Huntsman 2.5/4 2.6/4
4. Mirror Mirror 2.0/4 2.1/4
5. Just Like Heaven 3.5/4 2.5/4
6. Becoming Jane 3.0/4 2.7/4
7. Freedom Writers 3.5/4 2.7/4
8. Atonement (2007) 4.0/4 2.9/4
9. The Shawshank Redemption 4.0/4 3.5/4
10. Forrest Gump 3.0/4 3.3/4
11. The Godfather 4.0/4 3.5/4
12. Schindler's List 3.5/4 3.4/4
13. My Fair Lady N/A 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name