Suck Movies
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 101 Dalmatians (1996) | 1.5/4 | 2.2/4 | |
| 2. | 101 Dalmatians (1961) | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | 102 Dalmatians | 1.5/4 | 2.0/4 | |
| 4. | Accepted | 1.5/4 | 2.5/4 | |
| 5. | Agent Cody Banks | 1.5/4 | 1.8/4 | |
| 6. | Alexander (2004) | 1.5/4 | 1.8/4 | |
| 7. | Alice in Wonderland (1951) | 0.5/4 | 2.9/4 | |
| 8. | American Pie | 1.0/4 | 2.8/4 | |
| 9. | American Pie 2 | 1.0/4 | 2.4/4 | |
| 10. | American Wedding | 1.0/4 | 2.3/4 | |
| 11. | Anaconda (1997) | 1.0/4 | 1.8/4 | |
| 12. | The Animal (2001) | 1.0/4 | 1.8/4 | |
| 13. | Apocalypto | 1.5/4 | 2.9/4 | |
| 14. | Around the World in 80 Days (2004) | 1.0/4 | 2.1/4 | |
| 15. | AVP: Alien Vs. Predator | 1.5/4 | 2.2/4 |



