Top Movie List by Steven

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Last Picture Show 4.0/4 3.2/4
2. Fast Times at Ridgemont High 4.0/4 2.9/4
3. Blue Velvet 4.0/4 3.0/4
4. Life is Beautiful ( vita è bella, La ) 4.0/4 3.2/4
5. The Graduate 4.0/4 3.2/4
6. Requiem for a Dream 4.0/4 3.1/4
7. Manhattan 4.0/4 3.1/4
8. The Shining (1980) 4.0/4 3.3/4
9. Pulp Fiction 4.0/4 3.4/4
10. Donnie Darko 4.0/4 3.0/4
11. Sin City 4.0/4 3.0/4
12. One Flew Over the Cuckoo's Nest 4.0/4 3.4/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name