Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Godfather | 4.0/4 | 3.5/4 | |
| 2. | Casablanca | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Schindler's List | 3.0/4 | 3.4/4 | |
| 4. | Breakfast at Tiffany's | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Duck Soup (1933) | 3.5/4 | 3.1/4 | 
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Godfather | 4.0/4 | 3.5/4 | |
| 2. | Casablanca | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Schindler's List | 3.0/4 | 3.4/4 | |
| 4. | Breakfast at Tiffany's | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Duck Soup (1933) | 3.5/4 | 3.1/4 | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Are you sure you want to delete this list? | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Enter a new list name |