Top Action
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Stand by Me | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | The Goonies | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Back to the Future | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | Jurassic Park | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Spirited Away ( Sen to Chihiro no kamikakushi ) | 4.0/4 | 3.3/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Stand by Me | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | The Goonies | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Back to the Future | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | Jurassic Park | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Spirited Away ( Sen to Chihiro no kamikakushi ) | 4.0/4 | 3.3/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |