Top 5 Sport Movies
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Rocky IV | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 2. | Friday Night Lights | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 3. | Shaolin Soccer ( Siu lam juk kau ) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | The Lords of Dogtown | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | Raging Bull | 3.0/4 | 3.3/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Rocky IV | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 2. | Friday Night Lights | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 3. | Shaolin Soccer ( Siu lam juk kau ) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | The Lords of Dogtown | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | Raging Bull | 3.0/4 | 3.3/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |