Top 5 Coen Brothers Movies
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Raising Arizona | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Fargo (1996) | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 3. | O Brother Where Art Thou | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | The Hudsucker Proxy | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | Barton Fink | 3.0/4 | 3.1/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Raising Arizona | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Fargo (1996) | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 3. | O Brother Where Art Thou | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | The Hudsucker Proxy | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | Barton Fink | 3.0/4 | 3.1/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |