Corey Haim by brittany

Corey Haim

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Lost Boys 4.0/4 2.9/4
2. Blown Away (1992) 4.0/4 2.2/4
3. Lucas 3.0/4 2.8/4
4. Dream a Little Dream 4.0/4 2.4/4
5. License to Drive 3.5/4 2.4/4
6. Anything for Love ( Just One of the Girls ) 3.0/4 2.5/4
7. Silver Bullet (1985) 2.5/4 2.6/4
8. Lost Boys: The Tribe 3.0/4 1.9/4
9. Dream a Little Dream 2 3.0/4 2.1/4
10. Fever Lake 4.0/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name