Classics
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Paris - When it Sizzles | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 2. | Roman Holiday | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Sabrina (1954) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Some Like It Hot (1959) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | It Happened One Night | 4.0/4 | 3.2/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Paris - When it Sizzles | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 2. | Roman Holiday | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Sabrina (1954) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Some Like It Hot (1959) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | It Happened One Night | 4.0/4 | 3.2/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |