Zack Snyder ranked
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Watchmen | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | 300 | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Sucker Punch | 1.5/4 | 2.3/4 | |
| 5. | Man of Steel | 1.5/4 | 2.7/4 | 
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Watchmen | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | 300 | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Sucker Punch | 1.5/4 | 2.3/4 | |
| 5. | Man of Steel | 1.5/4 | 2.7/4 | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Are you sure you want to delete this list? | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Enter a new list name |