Should Have Won... by JosiahWeber

Should Have Won...

# Movie Title Rating Overall Add
1. Life of Pi 4.0/4 3.1/4
2. The Help 4.0/4 3.2/4
3. Inception 4.0/4 3.3/4
4. Inglourious Basterds (2009) 4.0/4 3.2/4
5. Milk 4.0/4 3.0/4
6. Atonement (2007) 4.0/4 2.9/4
7. The Departed 3.0/4 3.3/4
8. Brokeback Mountain 4.0/4 2.9/4
9. Million Dollar Baby (2004) 4.0/4 3.1/4
10. Lord of the Rings: The Return of the King 4.0/4 3.4/4
11. Lord of the Rings: The Two Towers 4.0/4 3.3/4
12. Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 3.5/4 3.3/4
13. Chocolat (2000) 3.5/4 2.9/4
14. The Sixth Sense 3.5/4 3.2/4
15. Shakespeare in Love 4.0/4 2.8/4
16. L.A. Confidential 4.0/4 3.2/4
17. Fargo (1996) 4.0/4 3.2/4
18. Sense and Sensibility (1995) 3.5/4 2.9/4
19. Pulp Fiction 4.0/4 3.4/4
20. The Fugitive (1993) 2.5/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name