Fave Movies 2010 by JosiahWeber

Fave Movies 2010

# Movie Title Rating Overall Add
1. Inception 4.0/4 3.3/4
2. The King's Speech 4.0/4 3.2/4
3. Tangled (2010) 4.0/4 3.1/4
4. Winter's Bone 4.0/4 2.9/4
5. The Social Network 3.5/4 3.1/4
6. Scott Pilgrim vs. The World 3.5/4 2.9/4
7. Blue Valentine 3.5/4 2.9/4
8. Easy A 3.0/4 2.9/4
9. The Kids Are All Right 3.0/4 2.7/4
10. Black Swan (2010) 3.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name