Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Kung Fu Hustle | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Star Wars: Episode IV - A New Hope | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Shaun of the Dead | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 6. | Once Upon a Time in High School ( Maljukgeori janhoksa ) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 7. | Rush Hour (1998) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 8. | Thai Warrior, The ( Ong-Bak ) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 9. | Rocky (1976) | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 10. | Rocky IV | 3.5/4 | 2.6/4 |



