Best of 1976
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Carrie (1976) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 2. | The Omen (1976) | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Rocky (1976) | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Sybil | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | They Came from Within ( Shivers ) | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 6. | Taxi Driver (1976) | 3.0/4 | 3.3/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Carrie (1976) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 2. | The Omen (1976) | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Rocky (1976) | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Sybil | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | They Came from Within ( Shivers ) | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 6. | Taxi Driver (1976) | 3.0/4 | 3.3/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |