Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Good Will Hunting | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | Moulin Rouge (2001) | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | The Silence of the Lambs | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 5. | Aladdin (1992) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 6. | Back to the Future | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 7. | Lord of the Rings: The Return of the King | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 8. | The Sixth Sense | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 9. | The Bourne Ultimatum | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 10. | Unforgiven (1992) | 4.0/4 | 3.3/4 |



