Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Death Race | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 2. | Step Up | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Saw | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Saw II | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 5. | Saw III | 3.5/4 | 2.4/4 | |
| 6. | Saw IV | 3.5/4 | 2.0/4 | |
| 7. | Alvin and the Chipmunks | 3.0/4 | 2.2/4 | |
| 8. | The Godfather | 4.0/4 | 3.5/4 | |
| 9. | The Godfather: Part II | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 10. | The Lion King (1994) | 3.0/4 | 3.3/4 | |
| 11. | The Avengers (2012) | 4.0/4 | 3.3/4 |



