Top Movie List by Lauren

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Baby Mama 4.0/4 2.6/4
2. Mean Girls (2004) 4.0/4 2.7/4
3. Cloudy with a Chance of Meatballs 4.0/4 2.7/4
4. Hocus Pocus 4.0/4 2.7/4
5. Almost Famous 4.0/4 3.1/4
6. One Flew Over the Cuckoo's Nest 4.0/4 3.4/4
7. Love Actually 4.0/4 2.9/4
8. The Avengers (2012) 4.0/4 3.3/4
9. Sherlock Holmes (2009) 4.0/4 2.9/4
10. Tangled (2010) 4.0/4 3.1/4
11. Anchorman: The Legend of Ron Burgundy 4.0/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name