Best Movies of 2013 by JmsWlkns

Best Movies of 2013

# Movie Title Rating Overall Add
1. Star Trek Into Darkness 4.0/4 3.0/4
2. The Hobbit: The Desolation of Smaug 4.0/4 3.0/4
3. The Wolf of Wall Street 3.5/4 3.3/4
4. 12 Years a Slave 3.5/4 3.3/4
5. Now You See Me 3.5/4 2.9/4
6. The World's End 3.5/4 2.9/4
7. Side Effects (2013) 3.5/4 2.9/4
8. The Place Beyond the Pines 3.0/4 3.0/4
9. Prisoners (2013) 3.0/4 3.2/4
10. Dallas Buyers Club 3.0/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name