Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Interstellar | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | Drive (2011) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Prisoners (2013) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | End of Watch | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Treasure Planet | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 6. | Terminator 2: Judgement Day | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 7. | Fury (2014) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 8. | The Hurt Locker | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 9. | The Revenant (2015) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 10. | The Wolf of Wall Street | 4.0/4 | 3.3/4 |



