2004 by Gremista

2004

# Movie Title Rating Overall Add
1. 50 First Dates 1.0/4 2.6/4
2. Aileen: Life and Death of a Serial Killer 3.0/4 3.0/4
3. Barbie as the Princess and the Pauper 1.0/4 2.9/4
4. Between the Boys 2.5/4 2.3/4
5. Boundin' 3.5/4 2.7/4
6. Coffee 2.0/4 2.0/4
7. D.E.B.S. (2004) 2.5/4 2.3/4
8. Dad's Dead 3.5/4 2.8/4
9. Ella Enchanted 2.5/4 2.3/4
10. Fahrenheit 9/11 4.0/4 2.6/4
11. Finding Kate 2.0/4 2.0/4
12. H.H. Holmes: America's First Serial Killer 3.0/4 2.8/4
13. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 4.0/4 3.1/4
14. Harvie Krumpet 3.5/4 3.2/4
15. Hidalgo 2.5/4 2.5/4
16. Home on the Range (2004) 2.0/4 2.1/4
17. House of Flying Daggers ( Shi mian mai fu ) 4.0/4 2.9/4
18. The Incredibles 2.5/4 3.1/4
19. Latter Days 2.5/4 2.7/4
20. The Life Aquatic with Steve Zissou 4.0/4 2.8/4
21. Mean Girls (2004) 2.0/4 2.7/4
22. Mickey's Twice Upon a Christmas 2.0/4 2.5/4
23. Mount Head ( Atama-yama ) 3.5/4 3.3/4
24. Napoleon Dynamite 3.0/4 2.6/4
25. Oranges (2004) 3.0/4 2.5/4
26. The Phantom of the Opera (2004) 3.5/4 2.6/4
27. The Princess Diaries 2: Royal Engagement 3.0/4 2.2/4
28. Scooby-Doo and the Loch Ness Monster 3.5/4 3.2/4
29. Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed 1.5/4 1.9/4
30. Shrek 2 3.5/4 2.8/4
31. Super Size Me 4.0/4 2.8/4
32. Team America: World Police 3.0/4 2.6/4
33. Tokyo Godfathers 4.0/4 3.0/4
34. The Trailer Park Boys Christmas Special 3.0/4 2.6/4
35. White Chicks 2.0/4 2.0/4
36. Winnie the Pooh: Springtime with Roo 3.0/4 2.7/4
37. A Wrinkle in Time (2004) 2.5/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name