1953 by Gremista

1953

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Beast from 20,000 Fathoms 2.0/4 2.5/4
2. Duck Amuck 4.0/4 3.6/4
3. Duck Dodgers in the 24½th Century 3.5/4 3.4/4
4. House of Wax (1953) 3.5/4 2.8/4
5. How to Marry a Millionaire 3.0/4 2.8/4
6. Project Moonbase 1.0/4 2.1/4
7. Shane 3.0/4 3.1/4
8. The Tell-Tale Heart (1953) 3.5/4 3.2/4
9. Toot Whistle Plunk and Boom 3.0/4 3.0/4
10. The War of the Worlds (1953) 3.0/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name