1942 by Gremista

1942

# Movie Title Rating Overall Add
1. Any Bonds Today? 2.0/4 2.0/4
2. Bambi 4.0/4 2.9/4
3. Blitz Wolf 3.0/4 3.0/4
4. Bugs Bunny Gets the Boid 3.5/4 3.2/4
5. Casablanca 4.0/4 3.3/4
6. The Corpse Vanishes 2.5/4 1.9/4
7. The Dover Boys at Pimento University or The Rivals of Roquefort Hall 3.5/4 2.8/4
8. Fresh Hare 3.0/4 2.5/4
9. Holiday Inn 2.5/4 2.9/4
10. The Mad Monster 1.5/4 1.6/4
11. Saboteur 4.0/4 2.9/4
12. To Be or Not to Be (1942) 4.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name