Fun Movies I Have Watched
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Guardians of the Galaxy | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | When the Game Stands Tall | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Snowpiercer | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Earth to Echo | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 5. | X-Men: Days of Future Past | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 6. | Mr. Peabody & Sherman | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 7. | Edge of Tomorrow | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 8. | A Million Ways to Die in the West | 3.0/4 | 2.4/4 | |
| 9. | Transformers: Age of Extinction | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 10. | Draft Day | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 11. | They Came Together | 2.0/4 | 2.5/4 | |
| 12. | Moms' Night Out | 3.0/4 | 2.2/4 | |
| 13. | From the Rough | 3.5/4 | 2.3/4 | |
| 14. | Blended | 4.0/4 | 2.5/4 |



