Top of 2008
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Australia (2008) | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 2. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 3. | Doubt | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Frost/Nixon | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Milk | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 6. | Iron Man (2008) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 7. | The Reader | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 8. | Revolutionary Road | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 9. | Slumdog Millionaire | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 10. | Wall-E | 4.0/4 | 3.2/4 |
Recent Comments
PsychoKing1227 - wrote on 08/20/09 at 02:15 AM CT
Top of 2008 comment
These are my picks for the top 10 movies of 2008. Enjoy and comment.




