Top of 2005 by PsychoKing1227

Top of 2005

# Movie Title Rating Overall Add
1. Batman Begins 3.5/4 3.1/4
2. Brokeback Mountain 4.0/4 2.9/4
3. Capote 4.0/4 2.9/4
4. Charlie and the Chocolate Factory 3.5/4 2.6/4
5. Crash (2005) 4.0/4 2.9/4
6. Match Point 4.0/4 2.8/4
7. The Producers (2005) 4.0/4 2.4/4
8. Rent 4.0/4 2.7/4
9. Walk the Line 4.0/4 3.1/4
10. The War of the Worlds (2005) 3.5/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name