Top of 1994 by PsychoKing1227

Top of 1994

# Movie Title Rating Overall Add
1. Bullets Over Broadway 4.0/4 2.7/4
2. Ed Wood 4.0/4 3.0/4
3. Forrest Gump 4.0/4 3.3/4
4. Interview with the Vampire 4.0/4 3.0/4
5. The Lion King (1994) 4.0/4 3.3/4
6. Natural Born Killers 4.0/4 2.8/4
7. Pulp Fiction 4.0/4 3.4/4
8. Quiz Show 4.0/4 2.9/4
9. The River Wild (1994) 4.0/4 2.5/4
10. The Shawshank Redemption 4.0/4 3.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name