Top War
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Black Hawk Down | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Saving Private Ryan | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Glory (1989) | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 4. | The Patriot (2000) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Pearl Harbor | 3.5/4 | 2.3/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Black Hawk Down | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Saving Private Ryan | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Glory (1989) | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 4. | The Patriot (2000) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Pearl Harbor | 3.5/4 | 2.3/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |