My Top Movies of 2016 (so far) by Indyfreak

My Top Movies of 2016 (so far)

# Movie Title Rating Overall Add
1. Rogue One: A Star Wars Story 4.0/4 3.1/4
2. Hacksaw Ridge 4.0/4 3.2/4
3. Captain America: Civil War 3.5/4 3.1/4
4. Zootopia 3.5/4 3.2/4
5. The Jungle Book (2016) 3.5/4 3.0/4
6. Everybody Wants Some!! 3.5/4 2.9/4
7. Handmaiden, The ( Ah-ga-ssi ) 4.0/4 3.4/4
8. Star Trek Beyond 3.5/4 2.8/4
9. Popstar: Never Stop Never Stopping 3.5/4 2.5/4
10. Hell or High Water 3.5/4 3.2/4
11. Christine (2016) 3.5/4 2.9/4
12. Deepwater Horizon 3.5/4 2.9/4
13. Kubo and the Two Strings 3.5/4 3.3/4
14. Patriots Day 3.0/4 2.8/4
15. Love & Friendship 3.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name