My Top Movies of 2017 (so far) by Indyfreak

My Top Movies of 2017 (so far)

# Movie Title Rating Overall Add
1. Star Wars: The Last Jedi 3.5/4 2.6/4
2. The Lost City of Z 3.5/4 2.9/4
3. Wonder Woman (2017) 3.5/4 2.9/4
4. Baby Driver 3.5/4 3.1/4
5. Thor: Ragnarok 3.5/4 3.0/4
6. Kong: Skull Island 3.5/4 2.6/4
7. Get Out (2017) 3.5/4 3.2/4
8. Dunkirk (2017) 3.5/4 3.3/4
9. I, Tonya 3.5/4 3.2/4
10. Blade Runner 2049 3.5/4 3.3/4
11. The Disaster Artist 3.5/4 3.1/4
12. The Big Sick 3.5/4 3.1/4
13. Only the Brave (2017) 3.5/4 3.1/4
14. All the Money in the World 3.5/4 2.9/4
15. Detroit 3.5/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name