My Top Movies of 1983 (so far) by Indyfreak

My Top Movies of 1983 (so far)

# Movie Title Rating Overall Add
1. Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 4.0/4 3.2/4
2. Nate and Hayes ( Savage Islands ) 3.5/4 2.5/4
3. Uncommon Valor 3.5/4 2.6/4
4. A Christmas Story (1983) 3.5/4 3.1/4
5. Gorky Park 3.0/4 2.7/4
6. Mickey's Christmas Carol 3.0/4 3.0/4
7. Silkwood 3.0/4 3.0/4
8. Trading Places 3.0/4 2.9/4
9. The Outsiders (1983) 3.5/4 2.9/4
10. WarGames 3.0/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name