Worst Movies of 2018 (so far)
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Guardians of the Tomb | 0.5/4 | 1.5/4 | |
| 2. | The Little Mermaid (2018) | 1.0/4 | 1.5/4 | |
| 3. | Kings | 0.5/4 | 1.6/4 | |
| 4. | London Fields | 0.5/4 | 1.1/4 | |
| 5. | Stratton | 1.0/4 | 1.5/4 | |
| 6. | Peppermint (2018) | 0.5/4 | 1.9/4 | |
| 7. | Terminal (2018) | 1.0/4 | 2.1/4 | |
| 8. | 7 Days in Entebbe | 1.0/4 | 2.3/4 | |
| 9. | Skyscraper (2018) | 1.0/4 | 2.3/4 | |
| 10. | The Con is On | 1.0/4 | 1.8/4 | |
| 11. | The Hurricane Heist | 1.0/4 | 1.8/4 | |
| 12. | Winchester | 1.0/4 | 2.0/4 |



