My Worst Movies of 2024 (so far)
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Madame Web | 0.5/4 | 1.9/4 | |
| 2. | Uglies | 1.0/4 | 1.7/4 | |
| 3. | Mary (2024) | 1.0/4 | 2.0/4 | |
| 4. | Rumours (2024) | 1.0/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Unfrosted | 1.0/4 | 1.6/4 | |
| 6. | Mea Culpa (2024) | 1.5/4 | 1.7/4 | |
| 7. | Damsel (2024) | 1.5/4 | 2.3/4 | |
| 8. | Mafia Wars | 1.0/4 | 1.5/4 | |
| 9. | One More Shot | 1.0/4 | 1.5/4 | |
| 10. | Canary Black | 1.0/4 | 1.5/4 | |
| 11. | Rebel Moon - Part Two: The Scargiver | 1.5/4 | 2.2/4 |



