Batman Films
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Batman: Mask of the Phantasm | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Batman Returns | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 4. | Batman Begins | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Batman (1989) | 2.0/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Batman Beyond: Return of the Joker | 2.0/4 | 2.8/4 | |
| 7. | Batman (1966) | 2.0/4 | 2.5/4 | |
| 8. | Batman Beyond: The Movie | 2.0/4 | 2.5/4 | |
| 9. | Batman: Gotham Knight | 1.0/4 | 2.6/4 | |
| 10. | Batman Forever | 1.0/4 | 2.1/4 | |
| 11. | Batman & Robin | 1.0/4 | 1.3/4 | 
Recent Comments
The SHC - wrote on 03/16/09 at 06:31 PM CT
Batman Films comment
You liked Batman & Robin?? amn, you really have pretty good tolerance to movies then, I gotta give you props for that!



