top 10 worst horror movies of all time
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Flowers in the Attic | 1.0/4 | 2.6/4 | |
| 2. | Suicide Club ( Jisatsu saakuru ) | 0.5/4 | 2.7/4 | |
| 3. | Halloween: 25 Years of Terror | 1.0/4 | 2.7/4 | |
| 4. | Communion ( Alice Sweet Alice ) | 1.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | Ouija Board ( Bunshinsaba ) | 1.0/4 | 2.7/4 | |
| 6. | Calvaire ( Ordeal, The ) | 1.0/4 | 2.7/4 | |
| 7. | Films to Keep You Awake: The Baby's Room ( Películas para no dormir: La habitación del niño ) | 1.0/4 | 2.7/4 | |
| 8. | House (1986) | 1.0/4 | 2.6/4 | |
| 9. | Blood for Dracula ( Dracula cerca sangue di vergine... e morì di sete!!! ) | 1.0/4 | 2.6/4 | |
| 10. | The Devil Rides Out | 1.0/4 | 2.7/4 |



