Top Action Movie List by Falcon256

Top Action

# Movie Title Rating Overall Add
1. Raiders of the Lost Ark 4.0/4 3.3/4
2. Die Hard 3.0/4 3.3/4
3. Black Hawk Down 3.0/4 3.0/4
4. The Hunt for Red October 3.0/4 2.9/4
5. Terminator 2: Judgement Day 3.0/4 3.2/4
6. The Bourne Supremacy 3.0/4 3.1/4
7. Lethal Weapon 2 4.0/4 2.8/4
8. The Fugitive (1993) 3.0/4 3.1/4
9. Thunderball 4.0/4 2.8/4
10. Where Eagles Dare 3.0/4 2.9/4
11. Ronin 2.5/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name