Top 10 of '13 by Evan

Top 10 of '13

# Movie Title Rating Overall Add
1. Gravity 4.0/4 3.1/4
2. Star Trek Into Darkness 3.5/4 3.0/4
3. The Hobbit: The Desolation of Smaug 3.5/4 3.0/4
4. Man of Steel 3.0/4 2.7/4
5. Her 3.5/4 3.2/4
6. Thor: The Dark World 3.0/4 2.8/4
7. Pacific Rim 3.5/4 2.6/4
8. The Conjuring 3.5/4 3.1/4
9. Lone Survivor 3.5/4 3.1/4
10. Kon-Tiki ( 2013 ) 3.5/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name