Top 10 of 2008
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Slumdog Millionaire | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | The Dark Knight | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 3. | Forgetting Sarah Marshall | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Rachel Getting Married | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Iron Man (2008) | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 6. | The Visitor (2008) | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 7. | The Wrestler (2008) | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 8. | The Curious Case of Benjamin Button | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 9. | Cloverfield | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 10. | Definitely, Maybe | 3.0/4 | 2.8/4 |
Recent Comments
Alex - wrote on 09/30/08 at 09:39 PM CT
Top 10 of 2008 comment
Good stuff so far. I can't wait for the rest of the year.




