my favorites by Mercury

my favorites

# Movie Title Rating Overall Add
1. Twister (1996) 4.0/4 2.5/4
2. You've Got Mail 4.0/4 2.5/4
3. The Cabin in the Woods 4.0/4 2.9/4
4. Half Baked 3.5/4 2.7/4
5. How High 3.5/4 2.2/4
6. Booty Call 2.5/4 2.1/4
7. Independence Day (1996) 3.5/4 2.8/4
8. Now You See Me 3.0/4 2.9/4
9. The Signal (2014) 4.0/4 2.5/4
10. Breakfast at Tiffany's 4.0/4 3.1/4
11. My Fair Lady 3.5/4 3.1/4
12. The Adjustment Bureau 4.0/4 2.7/4
13. Stranger Than Fiction 3.0/4 2.8/4
14. Old School 2.5/4 2.8/4
15. The Dark Knight 4.0/4 3.4/4
16. The Dark Knight Rises 3.5/4 3.4/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name