Documenatries by Oldpinkdogbar

Documenatries

# Movie Title Rating Overall Add
1. Senna 4.0/4 3.1/4
2. RBG 4.0/4 3.0/4
3. Three Identical Strangers 3.5/4 3.1/4
4. Tickling Giants 4.0/4 3.2/4
5. The Most Dangerous Man in America: Daniel Ellsberg and the Pentagon Papers 2.5/4 2.6/4
6. The 24 Hour War 3.0/4 3.0/4
7. Steve McQueen: The Man & Le Mans 1.5/4 2.7/4
8. Religulous 0.5/4 2.7/4
9. The Cheshire Murders 3.0/4 3.0/4
10. 3 1/2 Minutes, Ten Bullets 2.5/4 2.5/4
11. Tickled 3.5/4 3.2/4
12. Oklahoma City 4.0/4 3.3/4
13. For the Love of Spock 3.5/4 3.2/4
14. We Are Legion: The Story of the Hacktivists 3.0/4 2.5/4
15. Hackers Wanted 3.0/4 2.5/4
16. Zero Days (2016) 4.0/4 3.3/4
17. An Honest Liar 3.5/4 3.1/4
18. A LEGO Brickumentary 2.0/4 2.7/4
19. On Any Sunday 3.0/4 2.8/4
20. 1 3.0/4 2.7/4
21. Best Worst Movie 2.5/4 2.8/4
22. Men in Suits 3.5/4 3.0/4
23. Roger & Me 2.0/4 2.8/4
24. Fahrenheit 9/11 1.5/4 2.6/4
25. Bowling for Columbine 2.0/4 2.9/4
26. The Bridge (2006) 2.5/4 2.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name