| 1. | Lucy (2014) | 2.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 2. | The Maze Runner | 2.5/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 3. | Guardians of the Galaxy | 2.0/4 | 3.2/4 |  | 
			
											
								| 4. | Dawn of the Planet of the Apes | 2.5/4 | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 5. | The Expendables 3 | 3.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 6. | Sin City: A Dame to Kill For | 2.5/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 7. | Maleficent | N/A | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 8. | Hercules (2014) | 2.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 9. | The Purge: Anarchy | 2.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 10. | Sex Tape | 2.5/4 | 2.0/4 |  | 
			
											
								| 11. | X-Men: Days of Future Past | 2.5/4 | 3.2/4 |  | 
			
											
								| 12. | Edge of Tomorrow | 2.5/4 | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 13. | Transformers: Age of Extinction | 2.0/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 14. | Neighbors (2014) | 2.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 15. | Captain America: The Winter Soldier | 2.0/4 | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 16. | The Amazing Spider-Man 2 | 2.5/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 17. | Iron Man (2008) | 2.5/4 | 3.1/4 |  |