| 1. | Baby Mama | 3.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 2. | Leatherheads | 3.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 3. | Stranger Than Fiction | 2.5/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 4. | The Sisterhood of the Traveling Pants 2 | 3.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 5. | World Trade Center | 3.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 6. | Cloverfield | 1.5/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 7. | The 40 Year-Old Virgin | 3.5/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 8. | Harry Potter and the Goblet of Fire | N/A | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 9. | Corpse Bride | N/A | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 10. | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe | 4.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 11. | The Chronicles of Narnia: Prince Caspian | N/A | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 12. | Along Came Polly | N/A | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 13. | Shark Tale | N/A | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 14. | Rent | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 15. | Napoleon Dynamite | N/A | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 16. | 13 Going On 30 | N/A | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 17. | The Girl Next Door (2004) | N/A | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 18. | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy | N/A | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 19. | Chicken Little (2005) | 3.5/4 | 2.2/4 |  | 
			
											
								| 20. | Fun With Dick and Jane (2005) | N/A | 2.2/4 |  | 
			
											
								| 21. | X2 - X-Men United | 3.5/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 22. | Moulin Rouge (2001) | 3.5/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 23. | The Phantom of the Opera (2004) | 4.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 24. | Chicago (2002) | 3.5/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 25. | X-Men | 3.5/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 26. | Spider-Man | 3.5/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 27. | Batman Begins | N/A | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 28. | Charlie and the Chocolate Factory | 4.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 29. | Fantastic Four (2005) | 3.5/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 30. | I, Robot | N/A | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 31. | Madagascar | N/A | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 32. | Sky High (2005) | 3.5/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 33. | Spider-Man 2 | 3.5/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 34. | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace | N/A | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 35. | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones | N/A | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 36. | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith | N/A | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 37. | Star Wars: Episode IV - A New Hope | N/A | 3.3/4 |  | 
			
											
								| 38. | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back | N/A | 3.4/4 |  | 
			
											
								| 39. | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi | N/A | 3.2/4 |  | 
			
											
								| 40. | Team America: World Police | N/A | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 41. | The Island (2005) | N/A | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 42. | The Notebook (2004) | 4.0/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 43. | Valiant (2005) | 3.0/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 44. | Wimbledon | 3.5/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 45. | What Lies Beneath | N/A | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 46. | Titanic (1997) | 4.0/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 47. | Love Actually | N/A | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 48. | American Wedding | N/A | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 49. | The Sound of Music | 4.0/4 | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 50. | Muppet Christmas Carol | 4.0/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 51. | Office Space | N/A | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 52. | Grease | N/A | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 53. | Friday Night Lights | N/A | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 54. | The Lion King (1994) | 4.0/4 | 3.3/4 |  | 
			
											
								| 55. | The School of Rock | N/A | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 56. | Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring | N/A | 3.3/4 |  | 
			
											
								| 57. | Eurotrip | N/A | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 58. | South Park: Bigger, Longer & Uncut | N/A | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 59. | Sleepless in Seattle | N/A | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 60. | Christmas with the Kranks | N/A | 1.7/4 |  | 
			
											
								| 61. | Aladdin (1992) | 4.0/4 | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 62. | Big Fish (2003) | N/A | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 63. | A Bug's Life | 4.0/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 64. | A Christmas Story (1983) | N/A | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 65. | Cinderella (1950) | N/A | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 66. | Citizen Kane | N/A | 3.3/4 |  | 
			
											
								| 67. | How the Grinch Stole Christmas (2000) | 4.0/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 68. | The Emperor's New Groove | 4.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 69. | Eternal Sunshine of the Spotless Mind | N/A | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 70. | ET: The Extra-Terrestrial | N/A | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 71. | Finding Nemo | 4.0/4 | 3.2/4 |  | 
			
											
								| 72. | Harry Potter and the Chamber of Secrets | N/A | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 73. | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban | N/A | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 74. | Harry Potter and the Sorcerer's Stone | N/A | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 75. | The Little Mermaid (1989) | 4.0/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 76. | Lord of the Rings: The Return of the King | N/A | 3.4/4 |  | 
			
											
								| 77. | Lord of the Rings: The Two Towers | N/A | 3.3/4 |  | 
			
											
								| 78. | Mary Poppins | 4.0/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 79. | The Pianist | N/A | 3.2/4 |  | 
			
											
								| 80. | The Princess Diaries | N/A | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 81. | Shrek | N/A | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 82. | Shrek 2 | N/A | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 83. | Shrek the Third | N/A | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 84. | Sleeping Beauty (1959) | N/A | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 85. | Toy Story | N/A | 3.3/4 |  | 
			
											
								| 86. | Toy Story 2 | N/A | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 87. | The Wizard of Oz (1939) | N/A | 3.2/4 |  | 
			
											
								| 88. | Bend it Like Beckham | N/A | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 89. | Catch Me if You Can | N/A | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 90. | Drumline | N/A | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 91. | Ice Age | N/A | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 92. | The Incredibles | 4.0/4 | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 93. | Lilo & Stitch (2002) | N/A | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 94. | Platoon | 3.5/4 | 3.2/4 |  | 
			
											
								| 95. | Tommy Boy | 2.5/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 96. | Tropic Thunder | N/A | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 97. | My Sassy Girl (2008) | N/A | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 98. | Michael Clayton | N/A | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 99. | I Now Pronounce You Chuck & Larry | N/A | 2.2/4 |  |