Top Sci-Fi
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Coherence | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Guardians of the Galaxy | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Dawn of the Planet of the Apes | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | X-Men: Days of Future Past | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Edge of Tomorrow | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 6. | Spring | 4.0/4 | 3.0/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Coherence | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Guardians of the Galaxy | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Dawn of the Planet of the Apes | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | X-Men: Days of Future Past | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Edge of Tomorrow | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 6. | Spring | 4.0/4 | 3.0/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |