Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | I, Robot | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 2. | Bad Boys II | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 3. | Rush Hour (1998) | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Saw | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Scream 4 | 4.0/4 | 2.6/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | I, Robot | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 2. | Bad Boys II | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 3. | Rush Hour (1998) | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Saw | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Scream 4 | 4.0/4 | 2.6/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |